08-Sep | Birzebbuga W. vs Gzira U. | 1-2 |
08-Sep | Zebbug R. vs Gudja U. | 1-0 |
08-Sep | Luqa SA vs Zejtun C. | 6-2 |
08-Sep | Attard vs St. George's | 2-2 |
08-Sep | Siggiewi vs Kirkop U. | 4-2 |
09-Sep | Rabat D. vs Pembroke A. | 4-2 |
09-Sep | Ghaxaq vs Marsa | 0-7 |
10-Sep | Dingli S. vs Lija-Iklin | 3-3 |
12-Sep | Mqabba vs Senglea A. | 2-3 |
13-Sep | Marsa vs Birzebbuga W. | 0-4 |
16-Sep | Rabat D. vs Attard | 3-1 |
16-Sep | St. George's vs Zebbug R. | 1-0 |
17-Sep | Marsa vs Pembroke A. | 0-4 |
17-Sep | Gzira U. vs Dingli S. | 0-0 |
21-Sep | Siggiewi vs Luqa SA | 1-8 |
21-Sep | Xghajra T. vs Zejtun C. | 0-6 |
24-Sep | Gudja U. vs Mqabba | 7-0 |
26-Sep | Ghaxaq vs Kirkop U. | 0-8 |
27-Sep | Senglea A. vs Lija-Iklin | 6-1 |
30-Sep | Xghajra T. vs Dingli S. | 0-1 |
30-Sep | Birzebbuga W. vs St. George's | 2-0 |
01-Oct | Rabat D. vs Zebbug R. | 2-0 |
01-Oct | Attard vs Gzira U. | 4-0 |
01-Oct | Pembroke A. vs Luqa SA | 3-0 |
07-Oct | Lija-Iklin vs Attard | pp |
07-Oct | Rabat D. vs Marsa | pp |
07-Oct | Gudja U. vs Zejtun C. | 3-1 |
07-Oct | Senglea A. vs Kirkop U. | 2-1 |
08-Oct | Ghaxaq vs Xghajra | 2-5 |
14-Oct | Gzira U. vs Pembroke A. | 5-1 |
14-Oct | Mqabba vs Zebbug R. | 1-1 |
21-Oct | Dingli S. vs Luqa SA | 3-3 |
21-Oct | Zebbug R. vs Marsa | 3-0 |
21-Oct | Zejtun C. vs Birzebbuga W. | 2-4 |
21-Oct | Xghajra T. vs Gudja U. | 1-4 |
22-Oct | Senglea A. vs Ghaxaq | 2-1 |
22-Oct | Lija-Iklin vs Kirkop U. | 1-5 |
22-Oct | Siggiewi vs St. George's | 4-0 |
28-Oct | Kirkop U. vs Marsa | 5-1 |
28-Oct | Ghaxaq vs Birzebbuga W. | 0-6 |
29-Oct | Siggiewi vs Mqabba | 1-1 |
29-Oct | Zejtun C. vs Attard | 1-4 |
29-Oct | Xghajra vs Gzira U. | 0-2 |
04-Nov | Rabat D. vs Marsa | 0-0 |
05-Nov | Lija-Iklin vs Attard | 0-6 |
11-Nov | Pembroke A. vs Birzebbuga W. | 6-1 |
11-Nov | Ghaxaq vs Siggiewi | 1-5 |
12-Nov | Rabat D. vs St. George's | 2-1 |
12-Nov | Attard vs Dingli S. | 2-1 |
12-Nov | Zebbug R. vs Gzira U. | 2-1 |
12-Nov | Marsa vs Gudja U. | 2-3 |
12-Nov | Mqabba vs Luqa SA | 3-5 |
12-Nov | Kirkop U. vs Xghajra | 5-1 |
14-Nov | Lija-Iklin vs Zejtun C. | 2-2 |
18-Nov | Senglea A. vs Gudja U. | 0-2 |
19-Nov | St. George's vs Pembroke | 1-5 |
19-Nov | Rabat D. vs Birzebbuga W. | 2-0 |
19-Nov | Luqa SA vs Ghaxaq | 6-0 |
19-Nov | Lija-Iklin vs Xghajra | 2-3 |
19-Nov | Kirkop U. vs Zejtun C. | 3-2 |
21-Nov | Siggiewi vs Gzira U. | |
22-Nov | Dingli S. vs Marsa | |
25-Nov | Xghajra vs Mqabba | 0-1 |
25-Nov | Kirkop U. vs Attard | 3-2 |
25-Nov | Birzebbuga W. vs Gudja U. | 1-4 |
26-Nov | Senglea A. vs St. George's | 0-0 |
26-Nov | Rabat D. vs Luqa SA | 3-0 |
26-Nov | Pembroke A. vs Zebbug R. | 0-2 |
02-Dec | Lija-Iklin vs Ghaxaq | 3-1 |
08-Dec | Mqabba vs Dingli S. | 2-4 |
08-Dec | Gzira U. vs Ghaxaq | 5-2 |
08-Dec | Attard vs Marsa | 4-2 |
08-Dec | Pembroke A. vs Gudja U. | 2-2 |
08-Dec | Zebbug R vs Birzebbuga W. | aban |
08-Dec | Senglea A. vs Xghajra | 0-1 |
08-Dec | Kirkop U. vs Luqa SA | 1-1 |
09-Dec | Rabat D. vs Siggiewi | 6-1 |
13-Dec | Lija-Iklin vs Zebbug R. | 0-6 |
13-Dec | Gzira U. vs Marsa | 1-0 |
13-Dec | Siggiewi vs Senglea A. | 4-2 |
13-Dec | Luqa SA vs Xghajra T. | 0-4 |
17-Dec | Attard vs Pembroke A. | 6-2 |
17-Dec | Dingli S. vs Birzebbuga W. | 3-1 |
17-Dec | Gudja U. vs Luqa SA | 3-0 |
17-Dec | Ghaxaq vs Mqabba | 0-6 |
23-Dec | Lija-Iklin vs Marsa | 1-8 |
23-Dec | Zejtun C. vs Siggiewi | 2-4 |
23-Dec | Kirkop U. vs Zebbug R. | 1-1 |
23-Dec | Attard vs Birzebbuga W. | 2-0 |
06-Jan | Rabat D. vs Dingli S. | 8-1 |
06-Jan | Senglea A. vs Zejtun C. | 3-2 |
06-Jan | Zebbug R. vs Birzebbuga W. | 3-0 |
07-Jan | Mqabba vs Marsa | 0-2 |
07-Jan | Siggiewi vs Xghajra T. | 1-2 |
07-Jan | St. George's vs Gzira U. | 0-3 |
07-Jan | Lija-Iklin vs Gudja U. | 1-6 |
13-Jan | Luqa SA vs Attard | 0-5 |
13-Jan | Xghajra T. vs Birzebbuga W. | 1-4 |
14-Jan | Lija-Iklin vs Pembroke A. | 0-3 |
14-Jan | Kirkop U. vs Mqabba | 4-0 |
14-Jan | Zebbug R. vs Siggiewi | 5-2 |
14-Jan | St. George's vs Dingli S. | 1-3 |
14-Jan | Gzira U. vs Rabat D. | 1-4 |
20-Jan | Senglea A. vs Birzebbuga W. | 4-2 |
20-Jan | Xghajra T. vs St. George's | 1-3 |
21-Jan | Kirkop U. vs Pembroke A. | 1-1 |
21-Jan | Zejtun C. vs Mqabba | 0-3 |
21-Jan | Ghaxaq vs Attard | 0-6 |
21-Jan | Marsa vs Luqa SA | 0-2 |
27-Jan | Xghajra T. vs Zebbug R. | 1-5 |
28-Jan | Kirkop U. vs Dingli S. | 1-0 |
28-Jan | Rabat D. vs Senglea A. | 4-1 |
04-Feb | Luqa SA vs Senglea A. | 2-0 |
04-Feb | Gzira U. vs Mqabba | 2-0 |
04-Feb | Zejtun C. vs Ghaxaq | 4-0 |
10-Feb | St. George's vs Lija-Iklin | 3-2 |
10-Feb | Gzira U. vs Kirkop U. | 0-1 |
10-Feb | Zebbug R. vs Ghaxaq | 7-0 |
10-Feb | Marsa vs Xghajra T. | 2-0 |
10-Feb | Mqabba vs Birzebbuga W. | 2-0 |
10-Feb | Siggiewi vs Dingli S. | 1-2 |
11-Feb | Pembroke A. vs Senglea A. | 5-0 |
11-Feb | Rabat D. vs Zejtun C. | 3-0 |
17-Feb | Zebbug R. vs Dingli S. | 4-0 |
17-Feb | Gzira U. vs Luqa SA | 2-1 |
18-Feb | Gudja U. vs St. George's | 3-0 |
20-Feb | Senglea A. vs Attard | |
25-Feb | Mqabba vs Attard | 0-6 |
25-Feb | St. George's vs Zejtun C. | 0-3 |
03-Mar | Birzebbuga W. vs Luqa SA | 2-1 |
03-Mar | Gudja U. vs Dingli S. | 0-3 |
10-Mar | Lija-Iklin vs Mqabba | 0-2 |
10-Mar | Siggiewi vs Attard | 1-2 |
11-Mar | Pembroke A. vs Ghaxaq | 10-0 |
11-Mar | Senglea A. vs Zebbug R. | 0-2 |
11-Mar | St. George's vs Marsa | o/w |
17-Mar | Rabat D. vs Mqabba | 8-0 |
18-Mar | Gudja U. vs Gzira U. | 4-1 |
18-Mar | Dingli S. vs Pembroke A. | 2-0 |
19-Mar | Luqa SA vs St. George's | 3-1 |
19-Mar | Lija-Iklin vs Siggiewi | 3-2 |
19-Mar | Zejtun C. vs Marsa | 1-1 |
24-Mar | Ghaxaq vs St. George's | 5-4 |
24-Mar | Kirkop U. vs Gudja U. | 2-1 |
24-Mar | Pembroke A. vs Zejtun C. | 5-0 |
31-Mar | Dingli S. vs Senglea A. | 2-0 |
31-Mar | Attard vs Gudja U. | 3-2 |
31-Mar | Siggiewi vs Pembroke A. | 1-1 |
31-Mar | Birzebbuga W. vs Kirkop U. | 1-3 |
31-Mar | Lija-Iklin vs Gzira U. | 2-1 |
31-Mar | Zejtun vs Zebbug R. | 1-2 |
31-Mar | Rabat D. vs Ghaxaq | 10-0 |
07-Apr | Ghaxaq vs Gudja U. | 4-11 |
07-Apr | Zejtun C. vs Gzira U. | 3-0 |
14-Apr | Rabat D. vs Gudja U. | 6-0 |
21-Apr | Lija-Iklin vs Birzebbuga W. | 1-5 |
21-Apr | Xghajra T. vs Pembroke A. | 1-1 |
21-Apr | Rabat D. vs Kirkop U. | 2-3 |
22-Apr | Siggiewi vs Gudja U. | 3-2 |
28-Apr | Gzira U. vs Senglea A. | 2-4 |
29-Apr | St. George's vs Mqabba | 7-3 |
01-May | Siggiewi vs Birzebbuga W. | 1-4 |
02-May | Luqa SA vs Lija-Iklin | |
06-May | Dingli S. vs Ghaxaq | 7-0 |
06-May | Marsa vs Senglea A. | 1-1 |
12-May | Pembroke A. vs Mqabba | w/o |
12-May | Kirkop U. vs St. George's | 4-1 |
13-May | Xghajra T. vs Rabat D. | 0-6 |
13-May | Marsa vs Siggiewi | 3-0 |
13-May | Zebbug R. vs Luqa SA | 2-0 |
16-May | Attard vs Xghajra T. | |
20-May | Dingli S. vs Zejtun C. | 2-1 |
20-May | Lija-Iklin vs Rabat D. | 1-4 |